Rekvizitai

UAB Sausumos transportas
Įmonės kodas: 181351531
PVM mokėtojo kodas: LT813515314
Adresas: Purienų g. 15, LT-82144 Radviliškis

 

Apie mus

UAB „Sausumos Transportas“ tai ilgametę patirtį turinti tarptautinių pervežimų įmonė kuri savo veiklą pradėjo 1996 metais – Radviliškyje ir tuo metu vadinosi D.Galkio ĮI. Vilkikų skaičius kasmet vis auga ir šiai dienai siekia 200 vilkikų. 2020m įkurtas vadybos padalinys ir Vilniuje. UAB ‘Sausumos Transportas“ yra Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „LINAVA“ narys.
Tai įmonė kuri gali pasiūlyti įnovatyvius sprendimus transporte. Sukaupta ilgametė patirtis mums leidžia jums pasiūlyti pilnų ir dalinių krovinių efektyviausią gabenimo kelią ir būdą, užtikrinti saugumą, pristatymą laiku, bei kokybišką bendravimą.
Visi mūsų vilkikai yra nuosavi, tai galime pasiūlyti galimybę vežti be tarpininkų, taip užtikrindami pervežimo kokybę, bei saugumą.
Įmonėje šiuo metu dirba virš 350 darbuotojų, kurių pagalba užtikrinamos operatyvios ir kokybiškos krovinių pervežimo paslaugos. Nuolatos stengiamės išklausyti kiekvieno kliento poreikius ir greitai reaguoti į iškilusias problemas.
Įmonės automobilių parką sudaro, DAF ir MB markių vilkikai bei tentinės puspriekabės. Visos transporto priemonės atitinka tarptautinius EURO 5 ir EURO 6 ekologijos bei saugumo reikalavimus. Visos tentinės puspriekabės pilnomis komplektacijomis, turinčios Code XL, multilock bei visą kitą saugumui užtikrinti reikalinga įranga. Puspriekabės galima krauti per šoną,galą bei viršų.
Visi mūsų vilkikai turi sekimo įrangą, taigi galite stebėti visą gabenimo procesą. Turime CMR krovinių draudimą iki 300 000Eur vertės kroviniams.

Misija

Mūsų įmonės misija – teikti kokybiškiausias, bei efektyviausias paslaugas, nuolant taikant įnovacijas, atsižvelgiant į šių dienų poreikius, sukurti savo įmonės vertę.
Norėdami prisidėti prie savo planetos išsaugojimo atnaujinome mūsų parką naujais Euro VI vilkikais, naudojame padangas su mažesniu riedėjimo pasipiešinimu, renkamės efektyviausią ir greičiausią kelią, tai leidžia mums sumažinti aplinkos taršą. Norime sumažinti vartotijiškumą, su klientais sutartis sudarome elektroniniu būdu, bei ieškome įnovatyvių sprendimų efektyvesniam atliekų mažinimui. Nes mums rūpi mūsų planeta!

Vizija

Siekiame sukurti savo pridėtinę vertę statant ilgalaikius santykius ir tampant patikimu partneriu, kuris gali pasiūlyti aukštos kokybes paslaugas.